БайкалЭМ1У-универсальный биостимулятор растений

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Продаем бактериальный стимулятор роста Байкал-Эм1у. Применяется на всех культурах и во все фазы развития растений. А такхе как препарат для утилизации растительных остатков. Результаты применения следующие; улучшение всхожести семян и развития растений, растения более устойчивы к заморозкам и засухе, болезням и вредителям, собранный урожай лучше храниться, почва становиться рыхлой и проницаемой на глубину 60-80 см, даст возможность повторно высаживать растения на прежнем месте без замены почвы и культуры, уменьшает потребность внесения минеральных удобрений, Главное преимущество- препарат абсолютно не токсичен для человека, животных и пчел!
На сайт продавця → Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  60 грн 
Оголошення подано 13 днів тому , в розділ Дім і Сад Інше під номером 377 212. Оголошення вже переглянули 10 289 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Кирилл на ярмарку з 18 серпня 2012 р.
25 52 Оголошень
Я про себе:
Мы занимаемся продажей бипрепаратов защиты растений и внедрением биотехнологий в сельском хозяйстве
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.