Межвенцовый утеплитель Запорожье

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляй код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Замов більше кодів і отримай знижку!

Номер Текст СМС Ціна СМС Кількість кодів
2101 zz51 15 грн 1 шт - без знижки
2914 zz51 30 грн 2 шт - без знижки
997 zz51 50 грн 4 шт - 17% знижка
Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Натуральный межвенцовый утеплитель Запорожье для сруба хорошо зарекомендовал себя и на нашем строительном рынке. Пакля в ленте для сруба, межвенцовый утеплитель
Натуральный межвенцовый утеплитель для сруба хорошо зарекомендовал себя и на нашем строительном рынке. Пакля в ленте для сруба, межвенцовый утеплитель является новым, современным, качественным материалом для теплоизоляции. Этот материал производят не на основе льняного, джутового волокна производства как большинство других натуральных утеплителей, а из чистого льняного сырья.
Утеплитель натуральный обеспечивает равномерность и плотность прокладки, предельно уплотняет пазы между бревнами и брусом.Межвенцовый утеплитель отлично нивелирует неровности бревна и делает стены эстетически красивыми.
Современный межвенцовый утеплитель продается в рулоне или ленточке, пакля для сруба в рулоне или тюке. Утеплять дом с межвенцовый ленточным утеплителем становится просто и быстро. Вам нужно просто раскатать рулон утеплителя и закрепить его строительным степлером.
Межвенцовый утеплитель для сруба, пакля для сруба имеет отличную слаживаемость, упругость, антибактериальность.
Натуральный межвенцовый утеплитель не сносит ветром при работе, его не нужно «распушать» перед укладкой, по всей длине одинаковая толщина и ширина, меньше усилий при последующей конопатке.
Продажа льняная ленточная пакля для сруба, межвенцовый утеплитель для сруба по низким ценам, доставка по Запорожью и Украине, доставка утеплителя во все регионы Украины.

На сайт продавця → Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  2 грн 
Оголошення подано 14 днів тому , в розділ Будівництво Будівельні матеріали під номером 666 124. Оголошення вже переглянули 11 600 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Андрей УкрЛён на ярмарку з 16 червня 2010 р.
146 162 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.