Предлагаю свои услуги по ремонту жёстких дисков

Жорсткі дискиМинулої середи об 11:16Одеса23 234 рази.
×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляй код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Замов більше кодів і отримай знижку!

Номер Текст СМС Ціна СМС Кількість кодів
2101 zz51 15 грн 1 шт - без знижки
2914 zz51 30 грн 2 шт - без знижки
997 zz51 50 грн 4 шт - 17% знижка
Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або видалити. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення:
Пропоную

Пропоную Предлагаю свои услуги по ремонту жёстких дисков и восстановлению их работоспособности. Диагностика условно бесплатно (при условии, что конечной целью-является проведение ремонта). Диагностика ради самой диагностики не производится. Не спешите выбрасывать Ваш диск, возможно его ещё можно отремонтировать и вытащить оттуда важную для Вас информацию, даже если диагноз был поставлен, в каком нибудь «Сервисном центре»? В случае, если Ваш жёсткий диск не может быть отремонтирован по независящим от мастера причинам , плата не взымается, не зависимо от времени, затраченного на проведение диагностических работ. Читати далі

Додати у вибране
Оголошення подано Минулої середи об 11:16, в розділ Електроніка Комп'ютери, Приставки Жорсткі диски під номером 725 665. Оголошення вже переглянули 23 234 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Дормидонт Полукедов на ярмарку з 6 грудня 2013 р.
має 5 оголошень
Я про себе:
Займаюсь ремонтом та модернізацією комп'ютерних деталей, як приватна особа. Якість гарантую.
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.