Менеджер сетевого бизнеса

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Ваша работа далеко, неинтересна вам, тяжела….вы бы хотели найти лучший вариант, как и где сегодня можно заработать деньги в лучших условиях и с лучшими результатами? Тогда вам сюда! Покупать и продавать ничего не надо, вкладывать ничего не надо, можно работать не выходя из дома, а можно и пройтись. Официально одобрена законом, с заботой о пенсии, сами решаете сколько работать, а можете ничего не делать. Новая программа уже успешно действует. Работают все: беременные, инвалиды, пенсионеры, студенты, старшеклассники, целые семьи….Мы помогаем, объясняем новое в жизни, о чем люди еще не знают. Решайте - мы на вашей стороне! Приглашаю всех на мой сайт по ссылке ниже.
На сайт продавця → Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  5 000 грн 
Оголошення подано 7 місяців тому , в розділ Робота Додаткова робота під номером 1 624 021. Оголошення вже переглянули 94 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Светлана на ярмарку з 5 жовтня 2016 р.
1195 1201 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.