Мармит первых блюд Абат ПМЭС-70КМ новый

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Продам новый мармит первых блюд Абат ПМЭС-70КМ для кафе, ресторана, столовой, HoReCa, заведения общественного питания.
Используется для кратковременного хранения приготовленной пищи в горячем состоянии, тем самым минимизируется время обслуживания гостей Вашего заведения. По необходимости, можно регулировать мощность каждой конфорки.
Также над мармитом есть полка, которая оснащена лампой, освещая приготовленную еду. Полку можно использовать для выкладки порционных блюд.
(мармит первых блюд; тепловой мармит; линия раздачи для столовой; оборудование для столовой; общепит оборудование)
Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  16 000 грн 
Оголошення подано 6 днів тому , в розділ Будівництво Обладнання Торгове обладнання під номером 1 577 387. Оголошення вже переглянули 930 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Светлана на ярмарку з 21 липня 2017 р.
159 159 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.