Курсы "Бухгалтерский учет"

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Учебный центр предлагает обучение по курсу Бухгалтерский учет.Обучение бухгалтерскому учету в нашем учебном центре- это верный шаг к приобретению новой профессии, уверенности в завтрашнем дне.Обучение проводит практикующий бухгалтер, который обучит Вас бухгалтерскому учету для предприятий всех форм собственности, налоговой и финансовой отчетности. В программу входит компьютеризация бухгалтерских расчетов (Программа 1С), электронная отчетность. Обучение проводят профессионалы высокого уровня, в удобное для Вас время(утреннее, дневное, выходной день), по окончанию выдается ламинированное свидетельство, бесплатное содействие в трудоустройстве. Идеально сбалансированный курс обучения, как по количеству часов так и по оплате, поможет Вам в дальнейшем отлично зарабатывать. За более подробной информацией обращайтесь к нам в учебный центр и наши менеджеры квалифицировано ответят на все интересующие Вас вопросы.
На сайт продавця → Читати далі

Додати у вибране
Оголошення подано 13 днів тому , в розділ Послуги Курси, Лекції, Наукова допомога під номером 806 946. Оголошення вже переглянули 8 796 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

УЦ Современные профессии на ярмарку з 21 липня 2017 р.
161 340 Оголошень
(050) 195-71-10
(067) 907-57-09 
пр. Ушакова, 25, офис 406
Херсон, Херсонська область
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.