Юридична консультація вдома,в машині,в офісі? ))) Юрист, консультант по управлінню та документообігу. P.S. А Ви знали що Союз Радянських Соціалістичних Республік юридично існує до теперішнього часу?

AudiМинулої середи о 06:22Україна34 138 рази.
×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляй код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Замов більше кодів і отримай знижку!

Номер Текст СМС Ціна СМС Кількість кодів
2101 zz51 15 грн 1 шт - без знижки
2914 zz51 30 грн 2 шт - без знижки
997 zz51 50 грн 4 шт - 17% знижка
Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або видалити. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення:
Пропоную

Пропоную Наскільки проблематично дамі за кермом ?)))

Якщо є, що документально оформляється, проблема і якщо у Вас є телефон та інтернет, то отримати допомогу юриста і і управлінські консультації можна в робочі дні не тільки майже з будь-якого місця України.

Допомога юриста та управлінця за фахом тим, хто знаходиться в дорозі - не тільки майже на всій території України: дзвоніть або з звичайних телефонів українських операторів зв'язку, або з номера українського оператора мобільного зв`язку (наприклад, з номеру "МТС Україна" - в наші дні відомий під брендом "Vodafone Україна"), або пишіть по електронній пошті.

Таким чином, отримуйте юридичні і управлінські консультації, проекти документів, перебуваючи не тільки майже в будь-якому регіоні України!

easypay-shop com news&blog_id=91

konsyltacii com/ukrКонсультант по управлению и документообороту, менеджер, юрист, оператор ПК, логист, менеджер по логистике, оператор 1С, начальник юридического отдела, коммерческий директор, заместитель директора, начальник отделения банка, учёный-исследователь. Резюме. Одесса. СССР.

Консультант по управлінню та документообігу, логістик, комерційний директор, заступник директора, менеджер, логіст, начальник юридичного відділу, юрист, начальник відділення банку, менеджер з логістики, оператор ПК, оператор 1С, вчений-дослідник. Резюме. Одеса. СРСР.

Management consultant (document circulation), commercial director, deputy director, head of bank branch, manager, head of legal department, jurist, operator PC, logistician, logistics manager, operator 1C, scientist-researcher. Resume. Odessa. USSR.

Разбираюсь в законодательстве, маркетинге и технологиях продаж, в правилах приёма, хранения и отпуска товаров, технологии управления предприятием, в правилах документооборота.

Разбираюсь в кадровом делопроизводстве.

Могу переводить и писать на нескольких языках.

тел. +38 050 333 82 61 (Одесса, Советский Союз до сих пор юридически существует)

konsyltacii comP.S. А Ви знали що Союз Радянських Соціалістичних Республік юридично існує до теперішнього часу? Ви не вірите реальним документам, а Ви вірите дезінформації засобів масової дезінформації?)))

А Вы знали что Союз Советских Социалистических Республик юридически существует до настоящего времени? Вы верите не реальным документам, а верите дезинформации средств массовой дезинформации?)))

easypay-shopcom news&blog_id=108Ключові слова для пошуку в інтернеті:

easypay-shop

konsyltacii
Читати далі

Додати у вибране Сайт продавця
Оголошення подано Минулої середи о 06:22, в розділ Транспорт Audi під номером 705 663. Оголошення вже переглянули 34 138 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Юрист. Менеджер. СССР. на ярмарку з 29 червня 2017 р.
має 99 оголошень
Конституція СРСР, Радянський Союз, СССР, Конституция СССР, Союз Советских Социалистических Республик,Советский Союз, USSR, Союз Радянських Соціалістичних Республік, СРСР, Union of Soviet Socialist Republics, Soviet Union
Україна
Я про себе:
Где выполнение решения народа на Референдуме 1991 года о сохранении СССР?
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.

Подібні оголошення