Ручное размещение вашего объявления на 30 досок

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Если вам нужно разместить объявление в интернете о вашей услуге, продаже недвижимости, поиске сотрудника, рекламе своего товара, но у вас на это нет времени, то обращайтесь к нам. В нашем распоряжении общие доски, доски недвижимости, работные сайты, агро и многие другие. Вам нужно лишь заполнить форму, все остальное сделаем мы. В цену входит: 1. Создание электронного ящика. 2. Регистрация на сайте. 3. Размещение объявления на максимальный срок, предусмотренный ресурсом. 4. Обновление объявления (4 раза в месяц) 5. Изменение объявления (по требованию клиента) 6. Удаление объявления (по требованию клиента) 7. Контроль и передача сообщений с сайта вам на почту. Cкайп OnlineRazmestim
На сайт продавця → Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  1 грн 
Оголошення подано 10 місяців тому , в розділ Послуги Поліграфія, Реклама під номером 1 411 006. Оголошення вже переглянули 1 641 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Екатерина на ярмарку з 1 липня 2016 р.
4 6 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.

Подібні оголошення

100 грн Житомир Минулої середи о 09:25
100 грн Житомир Минулої середи о 09:25
200 грн Житомир Минулої середи о 09:25
100 грн Житомир Минулої середи о 09:24
Більше оголошень