Продам сеялку СУПН,новой модели СУ-8.

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Сеялки СУПН часто используют в хозяйствах, так как они просты в эксплуатации, легки в настройках и долгосрочны в использовании. Преимуществом сеялок также есть, что именно к этим сеялкам на рынке можно найти много отдельных запчастей и деталей в случае поломки или износе, это продлевает срок службы изделия.
Новая сеялка СУПН СУ-8, еще более усовершенствованная, более поддаваема модернизации, легко комплектуется и изменяется. СУ-8 сеялку можно комплектовать секциями УПС, именно отдельные секции УПС сеялок обеспечивают более точный высев, без повторений (двойников), возможна дополнительная установка гидросистемы (поставить каждый маркер на отдельном гидроцилиндр). Установить систему контроля высева (сигнализация). Именно поэтому сеялку СУПН СУ-8 сравнивают с УПС-8.
Не смотря на отличные показатели и заявленные характеристики сеялки СУПН СУ-8, пока что ЦЕНА в сравнении не большая (УПС сеялки стоят дороже). Сеялки на прямую с завода, нет перекупов и накрутки, что также влияет на цену. Завод дает гарантию 2 года+ инструкции и настройки использования.

PS: Не маловажный фактор, все выложенные фото настоящие, соответствуют товару, заказ можно сделать по телефону или приехать на площадку посмотреть на сеялки (в наличии есть разные сеялки СУПН, УПС, Веста, Вега), СРАВНИТЬ и выбрать для себя лучшее.

На сайт продавця → Читати далі

Додати у вибране
Оголошення подано Минулого понеділка о 09:39 , в розділ Транспорт Спец техніка під номером 1 327 594. Оголошення вже переглянули 2 729 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Николай на ярмарку з 19 липня 2017 р.
279 338 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.