Паста для цепи Motul С5 Chain Paste цена.

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Описание Motul С5 Chain Paste

Консистентная смазка цепей дорожных мотоциклов и картов. Производится в тюбике с кистью для удобного нанесения на любую мотоцепь. Густая липкая консистенция позволяет использовать смазочный материал для мотоциклов, способных развивать большую скорость на трассах общего пользования и спортивных треках.

Смазка для мотоцепи обладает отличными свойствами, способна держаться на поверхности цепи при очень большой скорости вращения звездочки. Химический состав уменьшает трение деталей, предотвращает сырость на втулках и внутри всех конструктивных элементов. Гарантирует долгий срок службы цепной передачи, отсутствие очагов коррозии, плавную работу без рывков и заклинивания звеньев.

Масло не агрессивно к уплотнениям.

Рекомендации по применению

Перед смазыванием рекомендуется смыть грязь и застарелую смазку, применяя Motul Chain Clean. С помощью встроенной кисточки равномерно нанести смазывающий материал на очищенную поверхность цепи мотоцикла. Максимальная адгезия достигается за несколько минут после нанесения.

Перед применением обязательно ознакомиться с информацией на листе безопасности продукта и упаковке.

Характеристики
ОСНОВНЫЕ АТРИБУТЫ
Тип средства Масло
Производитель Motul
Страна производитель Франция
Объем жидкости 150.0(мл)
Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  220 грн 
Оголошення подано 9 днів тому , в розділ Транспорт Мотоцикли, Скутери під номером 1 673 234. Оголошення вже переглянули 1 364 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Дмитрий на ярмарку з 22 липня 2017 р.
35 36 Оголошень
(067) 656-65-01  Київ
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.